Subcategory
Total items: 19
CPU Heatsink Fan
866177-001 - CPU Heatsink Fan
DVD Assembly - SMD/ Razr Glblack (SHAVE2)
861698-001 - DVD Assembly - SMD/ Razr Glblack (SHAVE2)
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: Refurbished
Availability: In Stock
ODD Bezel - GlBlack/ Razr
858657-001 - ODD Bezel - GlBlack/ Razr
Condition: New
Availability: 3 In Stock
Power Supply
848122-800 - Power Supply
Availability: In Transit
Cable Power Switch, Razr
857342-002 - Cable Power Switch, Razr
Condition: New
Cable HDD SATA, Razr/Intel
858653-002 - Cable HDD SATA, Razr/Intel
Availability: 3 In Stock
Spacer
863521-002 - Spacer
Spacer
863521-003 - Spacer
Availability: Ships within 3-5 days
Antenna - WLAN, MAIN, 240mm&AUX 285mm, Razr
918449-002 - Antenna - WLAN, MAIN, 240mm&AUX 285mm, Razr
Cable - ODD SATA, 230mm/
919808-001 - Cable - ODD SATA, 230mm/
Availability: 4 In Stock
Cable - Thunderbolt Card, SHAV3 (RAZR2)
919809-001 - Cable - Thunderbolt Card, SHAV3 (RAZR2)
Processor - i5-7400, 3.0GHz, 65W, 6MB
914472-001 - Processor - i5-7400, 3.0GHz, 65W, 6MB
Memory - RAM, Udimm 4GB DDR4 1.2v 2400
860398-800 - Memory - RAM, Udimm 4GB DDR4 1.2v 2400
Availability: 2 In Transit
Hard Drive, 1TB 7200RPM SATA III 3.5
848195-801 - Hard Drive, 1TB 7200RPM SATA III 3.5
Front Bezel - USB 3.0, A+C, PSU, GlsBlack
919814-001 - Front Bezel - USB 3.0, A+C, PSU, GlsBlack
Front I/ O - A+C, Audio, 350MM
919816-001 - Front I/ O - A+C, Audio, 350MM
Availability: 1 In Stock
FAN Dust KYZ 65W, RAZR2
921959-001 - FAN Dust KYZ 65W, RAZR2
System FAN, 7008 5V, RAZR2
921960-001 - System FAN, 7008 5V, RAZR2