Subcategory
Total items: 47
Main Battery
FQ107AV - Main Battery
Smart AC Power Adapter (65 Watt NPFC)
L25298-002 - Smart AC Power Adapter (65 Watt NPFC)
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 50+ In Stock
Power Cord (Black) - 3-WIRE Conductor, 18 Awg, 1.8m, 6.0ft, Long
490371-001 - Power Cord (Black) - 3-WIRE Conductor, 18 Awg, 1.8m, 6.0ft, Long
Condition: New
Availability: 50+ In Stock
710412-001 - Smart AC Power Adapter (65 Watt), NPFC, -
RTC Battery
697917-001 - RTC Battery
Availability: 4 In Stock
Qualcomm Atheros AR9485 802.11 b/ g/ n 1×1 Wifi Adapter
675794-001 - Qualcomm Atheros AR9485 802.11 b/ g/ n 1×1 Wifi Adapter
Availability: In Transit
1TB DRV Hard Disk Drive 5400RPM Sata RAW)
676521-001 - 1TB DRV Hard Disk Drive 5400RPM Sata RAW)
Condition: Refurbished
Availability: 34 In Stock
65W Ac Adapter Npfc S-3P 4.5MM w cord
709985-002 - 65W Ac Adapter Npfc S-3P 4.5MM w cord
709985-004 - 65W Ac Adapter Npfc S-3P 4.5MM w cord
4GB CL11, 1600MHZ, PC3L-12800 DDR3L Dimm Memory Module
691740-001 - 4GB CL11, 1600MHZ, PC3L-12800 DDR3L Dimm Memory Module
AC Adapter (Smart/ 18.5V/ 3.5 AH/ 65 w) With Power Cord
FQ116AV - AC Adapter (Smart/ 18.5V/ 3.5 AH/ 65 w) With Power Cord
Brand: Lenovo
14" Touchscreen Display Assembly
732345-001 - 14" Touchscreen Display Assembly