Subcategory
Total items: 24
150W AC Adapter
681058-001 - 150W AC Adapter
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 7 Ships within 3-5 days
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
Pcba Touch Controller Hagia
722565-003 - Pcba Touch Controller Hagia
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: Refurbished
Availability: Ships within 3-5 days
High Definition 1MP Webcam (DDLQV01LQ5Y2AG)
722843-001 - High Definition 1MP Webcam (DDLQV01LQ5Y2AG)
Condition: New
Availability: 3 In Stock
ANT 2x2-CMBOL520MMR195MM Hagia
728503-001 - ANT 2x2-CMBOL520MMR195MM Hagia
Availability: 2 In Stock
23" LCD Display Panel (LVDS)
710432-006 - 23" LCD Display Panel (LVDS)
Condition: Refurbished
Availability: 1 In Stock
1TB, 2.5-Inch FORM-FACTOR, Solid State Hybrid Drive
716263-001 - 1TB, 2.5-Inch FORM-FACTOR, Solid State Hybrid Drive
Availability: In Stock
Wlan - Bumblebee Widi Abgn 2X2 BT4 CB Wireless Card (BCM943228HMB)
718449-001 - Wlan - Bumblebee Widi Abgn 2X2 BT4 CB Wireless Card (BCM943228HMB)
Availability: 1 In Stock
Converter Board
728487-001 - Converter Board
Thermal Solution 45W, Hagia, Colossus
732118-001 - Thermal Solution 45W, Hagia, Colossus
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Availability: In Transit
Panel - 23", WVA, Wled, S
710432-002 - Panel - 23", WVA, Wled, S
Panel - 23", WVA, Wled
710432-005 - Panel - 23", WVA, Wled