Subcategory
Total items: 7
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Availability: 12 In Stock
LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
666914-001 - LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
Availability: Ships within 3-5 days
1.9GHZ Processor - i5-4460T
722363-043 - 1.9GHZ Processor - i5-4460T
Condition: Refurbished
LCD - 23" IPS (15), 300/, REV
766239-001 - LCD - 23" IPS (15), 300/, REV