Subcategory
Total items: 9
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Memory - Sodimm, 8GB, PC3-12800, CL11, dPC
698657-154 - Memory - Sodimm, 8GB, PC3-12800, CL11, dPC
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 12 In Stock
LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
666914-001 - LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
Availability: 50+ In Stock
Dummy SD Card, Colossus, Hagia
736681-001 - Dummy SD Card, Colossus, Hagia
Availability: 1 In Stock
Backlight Cable
729486-001 - Backlight Cable
Wireless LAN - 11AC INT HMC 2x2 WP2NV (NMA)
756053-001 - Wireless LAN - 11AC INT HMC 2x2 WP2NV (NMA)
Condition: Refurbished
Availability: Ships within 3-5 days
Hard Drive - 1TB, 2.5", SSHD, Kahuna RE, EC1 (SGT)
716263-004 - Hard Drive - 1TB, 2.5", SSHD, Kahuna RE, EC1 (SGT)
Condition: Refurbished
Availability: In Transit
Hard Drive - 1TB, 2.5", Sshd, TSB HYB8G
828413-001 - Hard Drive - 1TB, 2.5", Sshd, TSB HYB8G
Availability: In Stock
LCD - 23" IPS (15), 300/, REV
766239-001 - LCD - 23" IPS (15), 300/, REV