Subcategory
Total items: 22
150W AC Adapter
681058-001 - 150W AC Adapter
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 7 Ships within 3-5 days
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
4GB Memory Module (Sodimm PC312800 CL11 dPC)
698656-154 - 4GB Memory Module (Sodimm PC312800 CL11 dPC)
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 50+ In Stock
Pcba Touch Controller Hagia
722565-003 - Pcba Touch Controller Hagia
Condition: Refurbished
Availability: Ships within 3-5 days
High Definition 1MP Webcam (DDLQV01LQ5Y2AG)
722843-001 - High Definition 1MP Webcam (DDLQV01LQ5Y2AG)
Availability: 3 In Stock
ANT 2x2-CMBOL520MMR195MM Hagia
728503-001 - ANT 2x2-CMBOL520MMR195MM Hagia
Availability: 2 In Stock
Wireless Mouse with USB
704220-001 - Wireless Mouse with USB
Wlan - Bumblebee Widi Abgn 2X2 BT4 CB Wireless Card (BCM943228HMB)
718449-001 - Wlan - Bumblebee Widi Abgn 2X2 BT4 CB Wireless Card (BCM943228HMB)
Condition: Refurbished
Availability: 1 In Stock
Converter Board
728487-001 - Converter Board
Availability: 1 In Stock
Thermal Solution 45W, Hagia, Colossus
732118-001 - Thermal Solution 45W, Hagia, Colossus
Memory - Sodimm, 4GB, PC3-12800, CL11, DPC
656290-150 - Memory - Sodimm, 4GB, PC3-12800, CL11, DPC
Availability: 4 In Stock
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Availability: In Transit
Panel - 23", WVA, Wled, S
710432-002 - Panel - 23", WVA, Wled, S
Panel - 23", WVA, Wled
710432-005 - Panel - 23", WVA, Wled
Backlight Cable, 6/ 4PIN, Hagia (Boe)
729487-001 - Backlight Cable, 6/ 4PIN, Hagia (Boe)
Backlight Cable, LG, 6/ 6PIN, Hagia
729485-001 - Backlight Cable, LG, 6/ 6PIN, Hagia
Backlight Cable
729486-001 - Backlight Cable
1TB, 5400RPM, Sata, Hard Drive (M8)
665259-001 - 1TB, 5400RPM, Sata, Hard Drive (M8)
Availability: 34 In Stock
Hard Drive (1TB, 5.4k, 2.5", EC0, 512E)
443066-076 - Hard Drive (1TB, 5.4k, 2.5", EC0, 512E)
Availability: 34 In Stock
Processor - i3-4150T, 3.0GHZ, 35W, 3MB, C-0
738516-042 - Processor - i3-4150T, 3.0GHZ, 35W, 3MB, C-0