Subcategory
Total items: 17
2.5" 1TB 7200rpm Sata Hard Drive
752862-002 - 2.5" 1TB 7200rpm Sata Hard Drive
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 5 In Stock
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
Hard Drive - 1TB, 2.5", D8X, Sata 6G
836571-001 - Hard Drive - 1TB, 2.5", D8X, Sata 6G
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 5 In Stock
Availability: Ships within 3-5 days
180W Power Supply
681059-001 - 180W Power Supply
Availability: In Transit
Power Cord - AC Line, C5-ITALY, 1.00m
213352-008 - Power Cord - AC Line, C5-ITALY, 1.00m
Condition: Refurbished
Availability: In Transit
150W AC Adapter
681058-002 - 150W AC Adapter
Availability: 7 In Stock
Processor - I5-6400T, 2.2ghz, 35W, 6MB, R-0 (SR2L1)
826268-041 - Processor - I5-6400T, 2.2ghz, 35W, 6MB, R-0 (SR2L1)
Availability: 2 In Stock
Hard Drive - 1TB, 7.2k, 2.5"
443066-114 - Hard Drive - 1TB, 7.2k, 2.5"
826268-141 - Processor - I5-6400T, 2.2ghz, 35W, 6MB, R-0 (SR2L1)
Availability: 2 In Stock
Motherboard / Skydriver-US,N16P-GX,W8Pro
810716-602 - Motherboard / Skydriver-US,N16P-GX,W8Pro
Availability: 1 In Stock
34" UWQHD Display Panel Assembly
819488-001 - 34" UWQHD Display Panel Assembly