Subcategory
Total items: 29
Audio Board
810722-001 - Audio Board
Antenna, Aux
825748-001 - Antenna, Aux
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: Ships within 3-5 days
Cable, Audio Board
836180-001 - Cable, Audio Board
180W Power Supply
681059-001 - 180W Power Supply
Availability: In Transit
2TB Hard Drive
443066-112 - 2TB Hard Drive
Condition: Refurbished
Availability: In Stock
Processor - i7-6700T, 2.8GHz, 35W, 8MB, R-0
826267-141 - Processor - i7-6700T, 2.8GHz, 35W, 8MB, R-0
Condition: Refurbished
Bedivere2, Depth Sensor, Merlin
756258-001 - Bedivere2, Depth Sensor, Merlin
Dual Band Wireless-AC 7265 802.11
756055-011 - Dual Band Wireless-AC 7265 802.11
Availability: 50+ In Stock
Camera, 1080pHD, USB3, 1pc, Fixed
780460-720 - Camera, 1080pHD, USB3, 1pc, Fixed
Memory SODIMM, 8GB, PC4-17000
798037-001 - Memory SODIMM, 8GB, PC4-17000
Microphone Boards (Red/ Green)
810529-001 - Microphone Boards (Red/ Green)
OSD Board
810723-001 - OSD Board
34" UWQHD Display Panel Assembly
819488-001 - 34" UWQHD Display Panel Assembly