Subcategory
Total items: 23
2.5" 1TB 7200rpm Sata Hard Drive
752862-002 - 2.5" 1TB 7200rpm Sata Hard Drive
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 5 In Stock
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
Hard Drive - 1TB, 2.5", D8X, Sata 6G
836571-001 - Hard Drive - 1TB, 2.5", D8X, Sata 6G
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 5 In Stock
150W AC Adapter
681058-002 - 150W AC Adapter
Availability: 7 In Stock
Antenna - (2x2) Metal, L:375mm, R:395mm, Camshaft
819542-001 - Antenna - (2x2) Metal, L:375mm, R:395mm, Camshaft
Availability: 50+ In Stock
Cable - Combo Jack Cable 225mm, Camshaft
819552-001 - Cable - Combo Jack Cable 225mm, Camshaft
Availability: 50+ In Stock
Cable - Converter Cable, 60mm, Camshaft
819549-001 - Cable - Converter Cable, 60mm, Camshaft
Cable - DMIC+Webcam Cable 170mm, Camshaft
819551-001 - Cable - DMIC+Webcam Cable 170mm, Camshaft
Cable - Dongle USB, 130mm, Overdrive
820320-001 - Cable - Dongle USB, 130mm, Overdrive
Cable - HDD SATA, 80mm, Overdrive
820318-001 - Cable - HDD SATA, 80mm, Overdrive
Cable - Power Button Cable 290mm, Camshaft
819550-001 - Cable - Power Button Cable 290mm, Camshaft
Cable - Touch USB, 120mm, Overdrive
820316-001 - Cable - Touch USB, 120mm, Overdrive
Availability: 45 In Stock
Fan - 110x100x15
819000-001 - Fan - 110x100x15
PCA - Envy Converter Board
807495-001 - PCA - Envy Converter Board
Printed Circuit Assembly - Envy Audio Board (69C107K70A01)
807497-001 - Printed Circuit Assembly - Envy Audio Board (69C107K70A01)
Printed Circuit Assembly - Envy Power button Board
807496-001 - Printed Circuit Assembly - Envy Power button Board
Speaker - Left/ Right, Camshaft 27
794690-001 - Speaker - Left/ Right, Camshaft 27
Availability: Ships within 3-5 days
Webcam Assembly - With Bracket, Cam-Over
833810-001 - Webcam Assembly - With Bracket, Cam-Over
Hard Drive - 1TB, 7.2k, 2.5"
443066-114 - Hard Drive - 1TB, 7.2k, 2.5"
Heatsink - Dgpu 35W (ID15)
818998-001 - Heatsink - Dgpu 35W (ID15)