Subcategory
Total items: 7
19.5v AC Adapter (TPC-CA57)
709566-001 - 19.5v AC Adapter (TPC-CA57)
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 40 In Stock
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: In Transit
LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
666914-001 - LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
Availability: 50+ In Stock
Cable - USB Extension
720830-001 - Cable - USB Extension
Condition: Refurbished
Availability: Ships within 3-5 days
External TV Tuner - Plover, USB
723987-001 - External TV Tuner - Plover, USB
Condition: Refurbished
Plover External USB TV Tuner
723988-001 - Plover External USB TV Tuner
1.9GHZ Processor - i5-4460T
722363-043 - 1.9GHZ Processor - i5-4460T